HP ProBook 450 G6 - 15.6" (Core i5 8265U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - US International)
7 Producten op voorraad
€899,00
HP ProBook 450 G6 - 15.6"
Processor: Intel Core i5 8265U
Geheugen: 8GB RAM
Opslag: 256GB SSD
OS: WIN 10 PRO
Garantie: 36 maanden
Wanneer het product niet op voorraad is, kan de levewrtijd van 7-14 dagen duren.
Hp Desktop
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
7 Producten op voorraad
Refurbished
Product opties
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP ProBook 450 G6 - 15.6" |
| Processor : | Intel Core i5 8265U |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 8 |
| Klokfrequentie : | 1.60 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3.90 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB RAM |
| Opslag : | 256GB SSD |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | HDMI |
| Besturingssysteem : | Windows 10 Professional |
| Internet/Wifi : | Gigabit / JA |
| Aansluitingen : | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s), USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Verbinding (Bluetooth) : | Bluetooth 5.0 |
| Schermdiagonaal : | 15,6" |
| Resolutie : | 1920x1080 (Full HD) |
| Breedte : | 364,9mm |
| Lengte : | 256,9mm |
| Gewicht : | 2kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0193424964123, 0193808026492, 0193808250897 |
